Burzyk – kilka słów o sobie

O nas - Burzyk

Jeloł!

Jestem Daniel, a dokładniej Daniel Burzykowski. Coś świta? Pewnie niekoniecznie… 😀 Może prędzej skojarzycie mnie z ksywy Burzyk, pod którą występuję i tworze treści na naszym kanale YouTube GiT ( https://youtube.com/c/GiTGraczeiTesterzy ). Stary koń już ze mnie, wkrótce 3 pojawi się na liczniku z przodu.

 

W kilku krótkich zdaniach o mnie:

  • Kocham piłkę nożną. Gram i oglądam – od kilku ładnych lat kibicuje Manchesterowi City.
  • Kocham gry wideo. Gram i… gram – SNES, pierwszy komputer, mnóstwo pieniędzy wpakowane w coraz to nowsze części. Następnie konsole przenośne (PS Vita, 3DS, ostatnio Nintendo Switch). Wkrótce spróbuję PlayStation 4. Ulubione gatunki gier? Od zawsze gry RPG dla jednego gracza. Oldskulowe D&D, RPG-i akcji i wszelkiego rodzaju „Soulsy”. Do tego kilka pięknych lat w online Quake 3, następnie CS:GO, a obecnie Rocket League.
  • Kocham Dragon Ball – wszystkie serie, wszystkie kinówki, wszystko! Bardzo rzadko w życiu płaczę, ale DB potrafi wzruszyć mnie do łez (szczęścia i smutku). Ulubiona postać? Goku Black!
  • Pisywałem dla kilku portali Internetowych, miałem swój epizod w CD-Actionowym dodatku o Counter-Strike: Global Offensive oraz kilka artykułów w Mobility.
  • Od bardzo wielu lat znam się z Domanem, od kilku długich lat próbujemy stworzyć wspólnie coś w Internecie. Ostatnio nareszcie coś drgnęło i po wielu kiepskich projektach, kanał GiT zyskał zainteresowanie widzów. Teraz dokładamy do tego bloga.
  • Z Adsonem znam się nieco krócej, ale spędzam z nim z reguły około 12 godzin dziennie. To on dał nam kopa i motywację, aby rozkręcać GiT, aż do miejsca, w którym jesteśmy obecnie.

Myślę, że na „kilka słów o mnie” to w zupełności wystarczy. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej, napiszcie w komentarzach pod tym wpisem! Postaram się odpowiedzieć na większość pytań!