Doman – kilka słów o sobie

Siemanko, z tej strony Doman, 1 z 3 GiTów!

Jedni mogą kojarzyć mnie z nieco innego kanału, drudzy z zakończonej niedawno kariery radiowej, a tak naprawdę nie zna mnie pewnie nikt, no może za wyjątkiem kilkunastu tysięcy subskrybentów kanału GiT!

Stworzyliśmy tego bloga, by publikować treści, które nigdy nie trafiłyby na kanał, a że moje zainteresowania przerastają możliwości czasowe, liczę że będę mógł wyrazić tutaj kilka swoich siarczystych opinii na temat technologii, gier, sportu i… KURŁA WSZYSTKIEGO!

Lubię sport, sam kopie (najczęściej siebie po czole) gałę i oglądam wszelkie możliwe dyscypliny, od piłki, po F1. Nie omija mnie żadna kinowa premiera i gra, którą chciałbym zaliczyć. Ostatnio trochę zbyt zapominam o książkach, ale wierzę, że kiedyś nadrobię tych kilkadziesiąt pozycji, które stoją na mojej półce.

Tak naprawdę jednak, poza regularną pracą, każdą wolną chwilę poświęcam na testowanie nowinek technologicznych i aut, nagrywanie ich z chłopakami na kanał. Mam nadzieję, że dzięki temu wiece czego unikać, a na co zdecydowanie warto poświęcić długo ciułane oszczędności.

Na blogu poza niepublikowanymi treściami postaram się skupić na motoryzacji i pewnie smartfonach, których Burzyk i Adson nienawidzą ze mną nagrywać. Od czasu do czasu skrobnę coś o sporcie czy filmach. Stay tuned!