Dragon Ball Project Z potwierdzone! Action RPG w świecie DBZ to jeden z lepszych newsów tego roku

Po świetnie przyjętym Dragon Ball Super z uniwersum DB stało się coś niesłychanie dobrego. Pojawiła się genialna bijatyka Dragon Ball FighterZ (Xenoverse też podobo były dobre, ale średnio w to graliśmy), kinówka bijąca rekordy w USA i ogłoszenie Goku jako ambasadora IO w Japonii. Bandai Namco nie zwalnia tempa i podczas zapowiedzi premiery Super Dragon Ball Heroes: World Misson pokazało trailer innej produkcji. To Action RPG z roboczą jeszcze nazwą Dragon Ball Project Z, w którym będziemy mieli okazję odświeżyć sobie historię Kakarotto.

Za rozwój Project Z odpowiada CyberConnect 2 (znani z kilku części Naruto), co wzbudziło spory zachwyt fanów naszego ukochanego uniwersum. Wiemy też, że gra pojawi się jeszcze w 2019 roku na PS4, XONE oraz PC – możemy też liczyć na japoński oraz angielski dubbing.

Materiał wideo, który Namco pokazało na swoim evencie nie ujawnia co prawda zbyt wiele (brak widocznej rozgrywki), ale i tak niesamowicie jaramy się perspektywą najbliższych miesięcy i kolejną dawką Dragon Ball. Burzyk przewiduje, że gameplay może być podobny do Zeldy. Jakie macie oczekiwania względem tego DB?