Media-Tech BT Receiver MT3588 – teścior/recenzjon

Media-Tech BT Receiver, odmieni twoje życie, niczym program 500+, który odmienił życie właścicieli przemysłu alkoholowego! No może trochę przesadziłem jednak w dalszym ciągu uważam, że jest to interesująca propozycja dla ludzi posiadających Mini wieże czy inne sprzęty grające nie posiadające wbudowanego modułu Bluetooth. Dlaczego? Ponieważ jest w stanie zmienić nasz stary sprzęt odtwarzający z kaset czy płyt CD, na sprzęt ówczesnych czasów z możliwością łączności bezprzewodowej.

 

BT Receiver, sprzęt o wymiarach 15x58x14mm i wadze piórkowej 7g, zapakowany jest w charakterystyczne dla tej firmy pudełko w kolorach czarno-pomarańczowych, w którym zajdziemy BT Receiver, kabel do ładowania USB/MicroUSB i metalową przejściówkę Jack 3.5mm/Jack 3.5mm oraz instrukcję obsługi.

Na froncie urządzenia znalazły się przyciski do sterowania: włącznik, przyciski zarządzające odtwarzaniem (play/pauza, przewijania/głośności, odbierania połączeń), prócz loga Media-Tech, znajdziemy tam również diodę sygnalizującą pracę urządzenia i wbudowany mikrofon. Na krawędziach znajdziemy gniazdo ładowania MicroUSB i gniazdo AUX(Jack 3,5mm).Na odwrocie Receivera znalazł się klips do zawieszenia na kablu, szlufce(możliwość doboru miejsca dowolna).

Skoro już znacie wygląd naszego „resajwera”, czas aby przytoczyć trochę suchych faktów, bez których niestety nie można się obejść, mając na celu zakup takiego urządzenia.

  • Bateria – akumulator litowo-polimerowy, do 3 godzin działania,
  • Bluetooth V4.1+EDR,
  • Moc transmisji/częstotliwość: Class 2/2.4 Ghz,
  • Zasięg do 10m,
  • Czas ładowania 30minut.

Powoli zbliżamy się ku końcowi opowiadania o naszym małym koledze. Każdy sprzęt ma swoje wady i zalety, tak samo jest z urządzeniem MT3588. Do minusów można by zaliczyć, krótką pracę na baterii ale jeśli znalazłby się tam większy akumulator to zarówno gabaryty urządzenia jak i cena poszybowałyby w górę. A cena jaką przyjdzie nam zapłacić za przerobienie starej Mini Wieży czy radia w samochodzie na sprzęt bluetooth to zaledwie 25 złotych. Mój medalion Janusza, aż trzęsie nosem wyczuwając odpowiednią cenę do oferowanych możliwości! A wy co sądzicie to małym Receiverze?

Sprzęt do testów dostarczyła firma Media-Tech.